INFOLINKA
Proč u nás nakoupit:

doprava zdarma na celý sortiment

stabilně nízké ceny

dodáváme přímo od výrobce

zboží je možné platit dobírkou

profesionální tým lidí, kterým záleží na spokojenosti zákazníka

rychlé dodací lhůty

Doprava, platba a stěhování

DOPRAVA JE ZDARMA po celé ČR! 

 

PODMÍNKY DOPRAVY ZDARMA:

Doprava je zdarma na kompletní sortiment v eshopu sedime.cz, za podmínky, že se zákazník přizpůsobí prodejci s datem a časem dodání. 

O dodání vždy informujeme dostatečně předem e-mailem, následně pak SMS zprávou den předem. V den doručení budete kontaktováni před dodáním řidičem. 

Zákazník si může za příplatek 1500,- Kč také zajistit dodání na jím určený datum.

Pokud při objednávce nahlásíte případné dovolené nebo nedostupnost v určitou dobu, zajistíme dodání mimo tento termín. 

 

​DODACÍ LHŮTA:

Dodací lhůta je 1 - 10 týdnů podle charakteru objednávky. Na předběžný termín dodání se můžete informovat na tel. 604 237 222 nebo e-mailu info@sedime.cz.

 

PLATBA:

1) V hotovosti při dodání

2) Platba předem - zálohová faktura

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb a externí přepravních společností.

 

STĚHOVÁNÍ:

Zboží Vám vyloží dopravce z auta, kde si ho můžete před zaplacením rozbalit a zkontrolovat.

Stěhování nemají řidiči v popisu práce.

V případě dopravy našimi řidiči je možné se předem domluvit na pomoci při stěhování. Řidič jezdí sám a je třeba k němu zajistit alespoň jednu osobu způsobilou k stěhování. Tato služba je zpoplatněna: přízemí 140,- Kč, dále pak 140,- Kč za každé další patro.

 

​SMLUVNÍ POKUTA:

Nepřevezme-li kupující předmět plnění z důvodů ležících na jeho straně (např. zruší objednávku v době, kdy je zboží již odeslané, není i přes dohodnutý termín přítomen kupující nebo kupujícím určená osoba, nebo není schopen uhradit kupní cenu, atd.), bude kupujícímu fakturována smluvní pokuta.

Výše smluvní pokuty činí 30% z kupní ceny zboží. V této smluvní pokutě jsou vyčísleny náklady účelně vynaložené v souvislosti se zrušenou kupní smlouvou, především náklady na zmařenou přepravu ke kupujícímu a zpět na náš centrální sklad v Brtnici.

V případě, že smluvní pokutu neuhradíte v námi stanoveném termínu, tzn. do 14-ti dnů od vystavení faktury, bude pohledávka vymáhána prostřednictvím společnosti pro vymáhání pohledávek včetně všech nákladů s tím spojených. Smluvní pokuta je právně vymahatelná v souladu s příslušnými zákonnými normami.